WESZŁO!

116,5 tys.
fanów na Facebooku
141 tys.
obserwujących na Twitterze
10 mln
PV miesięcznie
420 tys.
UU miesięcznie

Weszlo.com to portal z dziesięcioletnią już tradycją. Jego założycielem i właścicielem jest jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy sportowych w Polsce, Krzysztof Stanowski. Serwis od samego początku istnienia cechuje wyjątkowa wyrazistość i bezkompromisowość w sądach. Czytelnicy cenią sobie wyjątkowe treści portalu: ekskluzywne wywiady, reportaże oraz felietony znanych i lubianych dziennikarzy.

Z początku Weszlo.com było skierowane wyłącznie do fanów piłki nożnej. W ostatnich latach serwis przeszedł transformację i o ile futbol wciąż pozostaje jego motorem napędowym, to dziś znajdziemy w nim także treści dotyczące innych sportów, które pozwoliły na poszerzenie grupy czytelników portalu.

Weszlo.com to największy niezależny portal sportowy w Polsce z licznym gronem lojalnych i zaangażowanych czytelników (70% czyta Weszło codziennie, 89% powracających użytkowników).

W lutym 2018 r. uruchomione zostało internetowe radio Weszło.fm, na antenie którego pośród innych audycji nadawany jest również program „Stan Futbolu” prowadzony przez Krzysztofa Stanowskiego. Format ten przez blisko rok był obecny w telewizji (Sportklub oraz Eleven Sports) i cieszył się w tym czasie dużą popularnością.

WESZŁO!