Tomasz Leśniak

13,4 tys.
obserwujących na Instagramie
852 tys.
rekordowa liczba wyświetleń filmu

Tomasz Leśniak jest od lat jednym z najlepszych i najbardziej doświadczonych szefów kuchni w Polsce. Od 2006 roku jest również kucharzem piłkarskiej Reprezentacji Polski. Mimo zmieniających się sztabów szkoleniowych, szef kuchni od dekady kształtuje dietę naszych sportowców w trakcie zgrupowań.

Tomasz Leśniak w ostatnim czasie zyskał na rozpoznawalności. Wielokrotnie udzielał wywiadów, w tym również w formie video, na temat kulinarnych kulisów reprezentacji Polski, diety sportowców i relacji z piłkarzami. Pisały o nim zarówno portale horyzontalne, jak i magazyny sportowe. Jest też coraz częstszym gościem kanału Łączy Nas Piłka.

Jest autorem książki „Biało-czerwoni na talerzu”, w której nawiązuje m.in. do słynnych pierogów Krychowiaka i Szczęsnego oraz do smaków z dzieciństwa Roberta Lewandowskiego i reszty kadry.

To idealny moment na podjęcie współpracy z Tomkiem, którego wizerunek zyskuje na wartości, a doświadczenie z reprezentacją daje się przekuć na ciekawe działania marketingowe w roku Mistrzostw Świata w Rosji.

Tomasz Leśniak