Stuff

11 tys.
fanów na Facebooku
10 mln
zasięg portali
330 tys.
zasięg social media

Stuff to światowy lider informacji o technologii. Nie jesteśmy jednak wierną kopią wydania brytyjskiego. Silny polski zespół doświadczonych ekspertów dopasowuje i tworzy treści na potrzeby polskiego użytkownika, bo doskonale zna jego potrzeby i możliwości finansowe.

Nasz magazyn nie tylko wyznacza trendy, ale także pisze o przyszłości w szerokim tego słowa rozumieniu. Wyróżniamy się, bo nie opisujemy samych gadżetów i sprzętu, ale spoglądamy na technologię i bycie smart kompleksowo - niezależnie czy piszemy o samochodach, telewizorach czy sporcie.

Jesteśmy obecni online i na portalach społecznościowych. Prowadzimy codziennie aktualizowaną stronę internetowa, dzięki czemu jesteśmy równie szybcy, jak media skupione wyłącznie na sieci. Realizujemy również własne materiały video.

Współpracujemy z największymi portalami i magazynami online. Nasze treści pojawiają się w takich mediach jak WP.PL, Interia.pl, Forbes.pl, Benchmark.pl czy techManiaK.pl Dzięki temu skutecznie docieramy do szerokiego grona Twoich potencjalnych odbiorców.

Stuff