Michał Pol

Social Media PR
465 tys.
obserwujących na Twitterze
TOP 5
dziennikarzy na Twitterze
8,5 tys.
obserwujących na Instagramie

Michał Pol to czołowy dziennikarz sportowy. Od ponad 20 lat pracuje przy wszystkich najważniejszych wydarzeniach sportowych w Polsce i na świecie. Dla Przeglądu Sportowego i Onetu zrelacjonował setki wydarzeń rangi Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata czy igrzysk olimpijskich. Dziennikarz przeprowadził też setki wywiadów z najważniejszymi osobistościami światowego sportu. Bywa częstym gościem programów telewizyjnych, które cenią jego opinie o sporcie.

Jest także jedną z głównych twarzy Grupy Onet-RASP, występując w kampanii Grupy w Polsce. Prowadzi także najczęściej oglądany program „TV” Onetu – magazyn „Misja futbol”, w którym rozmawia o piłce nożnej z innymi liderami opinii, m.in. Tomaszem Smokowskim, Mateuszem Borkiem czy Przemysławem Rudzkim.

Michał Pol to jeden z pierwszych testujących platformy społecznościowe w Polsce jako narzędzie pracy dziennikarza. Od początku konsekwetnie buduje jedną z największych i najbardziej aktywnych społeczności na polskim Twitterze. Dzięki innowacyjnemu podejściu i wykorzystaniu nowoczesnych technologii w pracy został pierwszym laureatem nagrody Grand Press Digital.

Michał Pol