Nasi Klienci

Od ponad 5 lat współpracujemy z największymi. W portfolio naszych Klientów znajdują się topowe marki globalne oraz liderzy na rynku polskim. Zachowując i rozwijając kompetencje w kluczowych obszarach sportu, technologii i biznesu, stale poszerzamy swoje horyzonty i możliwości.

Od ponad 5 lat współpracujemy z największymi. W portfolio naszych Klientów znajdują się topowe marki globalne oraz liderzy na rynku polskim. Zachowując i rozwijając kompetencje w kluczowych obszarach sportu, technologii i biznesu, stale poszerzamy swoje horyzonty i możliwości.

Katarzyna Gawlik

Przygotowywane propozycje działań są kreatywne, przedstawiane i realizowane terminowo oraz profesjonalnie. Dużą zaletą współpracy z grupą Arskom jest bardzo dobra znajomość branży medialnej, która przekłada się na wyniki i zasięg prowadzonych kampanii informacyjnych. Niniejszym wyrażamy swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy i rekomendujemy Arskom Group jako profesjonalną, kreatywną i skuteczną agencję.

Katarzyna Gawlik Marketing Manager
 Maciej Lasoń

Od wielu lat współpracujemy ze specjalistami od marketingu sportowego Arskom Group – firmy, która dzięki wielkiemu doświadczeniu w komunikowaniu marek sportowych, szerokim kontaktom w mediach, jak również posiadaniu własnych powierzchni reklamowych – największych tytułów na rynku, skutecznie realizuje kampanie dla marki Nike Polska, osiągając dotarcie do setek tysięcy, a nawet kilku milionów potencjalnych klientów.

Maciej Lasoń Communications Manager
Jan Trzeciakowski

Pragnę wyrazić zadowolenie ze współpracy z Firmą Arskom Group. Każda zlecona kampania z zakresu technologii jest realizowana zgodnie z naszymi potrzebami oraz z wielkim zaangażowaniem. Proponowane przez agencję pomysły są zawsze kreatywne i dostosowane do produktu. Współpraca przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze. Zawsze mogę liczyć na agencję Arskom i wiem, że komunikacja na temat naszych produktów jest w odpowiednich rękach.

Jan Trzeciakowski kierownik ds. marketingu
 Agnieszka Bischoff

Niezmiernie miło wspominam każdą współpracę z Arskom Group. Nasze działania prowadzimy na łamach magazynu Stuff – jednego z ich brandów. Mają zawsze ciekawy pomysł na promocję moich produktów. Zorganizowaliśmy wspólnie konkurs oraz event „Jestem Selfie" w Klubie Foksal. Połączenie profesjonalizmu z super zabawą.

Agnieszka Bischoff Senior Product Specialist
Bartosz Kwiatkowski

Działania agencji Arskom Group pozwoliły akcji „Sportbonus Dzieciom” szeroko zaistnieć zarówno w mediach ogólnopolskich, jak i lokalnych oraz branżowych. Dostarczane teksty, kreacje oraz koncepcje każdorazowo gwarantowały jakość, której chcielibyśmy oczekiwać od każdej agencji. Poza działaniami z zakresu PR, specjaliści z Arskom Group wspierali nas również w bieżącej komunikacji w mediach społecznościowych.

Bartosz Kwiatkowski Prezes Fundacji Kibica
Steven Davis

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z agencją Arskom. Na postawione cele przygotowują ciekawe propozycje działań, a w kolejnym etapie realizują je skutecznie i na wysokim poziomie jakościowym. Do zalet agencji zaliczamy bezproblemową komunikację i szybkie reagowanie na uwagi w trakcie współpracy.

Steven Davis Wiceprezes Portico Marina
Izabela Heinrich

Wspólne działania rozpoczęliśmy od PR-u kryzysowego. Z czasem poszerzyliśmy ją o działania z zakresu PR, kampanii efektywnościowych, buzz marketingu oraz tworzenia contentu. Współpraca okazała się owocna. Elastyczność i otwarcie na nasze potrzeby, pozwoliły nam nam usprawnić komunikację hotelu z otoczeniem. Arskom Group oferuje połączenie kreatywności i profesjonalizmu, które nie jest łatwo znaleźć na rynku.

Izabela Heinrich Senior PR&Marketing Specialist