Jerzy Dudek

95 tys.
fanów na Facebooku
68,1 tys.
obserwujących na Instagramie
22,7 tys.
obserwujących na Twitterze
200 tys.
średni miesięczny zasięg postów

Wybitny reprezentant Polski w piłce nożnej (60 meczów w narodowych barwach). Uczestnik Mistrzostw Świata w 2002 roku. W trakcie swojej kariery grał w takich klubach jak Liverpool czy Real Madryt.

Autor najgłośniejszego transferu z udziałem polskiego piłkarza w pierwszym piętnastoleciu XXI wieku. Zdobywca wielu klubowych trofeów, m.in. Ligi Mistrzów, Pucharu Anglii oraz Mistrzostwa i Superpucharu Hiszpanii. Jego podwójna obrona strzałów Andrija Szewczenki z finału Ligi Mistrzów w 2005 roku jest wymieniana w gronie najefektowniejszych w historii futbolu. Autor książek: „Uwierzyć w siebie. Do przerwy 0:3”, „Pod presją” oraz „nieREALna kariera”. Pasjonat golfa.

Dudek zbierał doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w najlepszych drużynach świata. Drużynach, które zawsze stanowiły wyzwanie dla swoich menadżerów. Bramkarz reprezentacji Polski miał szczęście uczyć się od najlepszych w swoim zawodzie (Jose Mourinho, Rafael Benitez i inni). Nabytym doświadczeniem dzieli się obecnie z menadżerami biznesu w Polsce. Podczas swoich prelekcji opowiada o tym, jak zarządzać mistrzowskim zespołem na przykładzie Realu Madryt i Liverpoolu.

Jerzy Dudek