Nasze usługi

Jako agencja marketingu zintegrowanego specjalizujemy się w komunikacji 360°, stale doskonaląc swoje kompetencje w kluczowych obszarach. Sprawdź, w czym możemy pomóc Tobie i Twojej marce.

Sponsoring

Według danych Europejskiego Stowarzyszenia Sponsoringu z 2012 r., sponsoring sportu dotyczy aż 91% wszystkich przypadków sponsoringu. Dlaczego marki chętniej niż naukowców czy wydarzenia kulturalne wspierają zawodników, kluby, federacje i turnieje? Odpowiedzi należy szukać w emocjach i wartościach, które sponsor przenosi na swój wizerunek z podmiotu sponsorowanego: dynamice, spontaniczności, szybkości, niezłomności, waleczności czy popularności.

Sponsoring sportu to wyjątkowo skuteczne narzędzie szczególnie w roku Mundialu w Rosji, kiedy oczy całego świata – w tym najbardziej licznej grupy tzw. „kibiców okazjonalnych” – będą zwrócone na piłkarskie boiska.

W Arskom Group nie tylko pomagamy markom, ale wspieramy też sportowców i organizacje sportowe w poszukiwaniu partnerów. Specjalizujemy się w całym procesie pozyskiwania sponsora, na który składają się:

  • Analiza potrzeb.
  • Stworzenie strategii sponsoringowej.
  • Pozyskanie sponsora.
  • Sprzedaż powierzchni reklamowych.
  • Nadzór nad realizacją umowy sponsoringowej.
skontaktuj się z nami