Blog

Arskom Group to przede wszystkim ludzie. Eksperci i pasjonaci, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności. W tym miejscu specjalnie dla Was piszemy o tym, co w świecie marketingu najważniejsze i najciekawsze.

Sport Zone w Campanile wciąż żyją emocjami!

Sport Zone w Campanile wciąż żyją emocjami!

2018-09-06 14:05:52 - Autor: Jakub Żurawski

Za nami lato wypełnione sportowymi emocjami, które mogliśmy dzielić w gronie przyjaciół, rodziny czy znajomych. Wspólne przeżywanie zwłaszcza sukcesów, ale czasem jak to w sporcie bywa także porażek, buduje piękne i niezapomniane chwile. 

Terminarz eventów w Sport Zonach Campanile:

Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 59 - 12.09. o19:30 mecz Polska - Kuba

Kraków, ul. Św. Tomasza 34 - 17.09. o 19:30 mecz Polska - Iran

Łódź, al. Piłsudzkiego 27 - 18.09. o 19:30 mecz Polska - Bułgaria

II runda: 

Warszawa, ul. Towarowa 2 - 22.09.

Wrocław Centrum, ul. Ślężna 26 – 23.09. 

Ponieważ życie, w tym sport, nie zna próżni, przed nami kolejne sportowe zmagania. Polski kibic dopiero co cieszył się podczas Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce w Berlinie, a już za chwile będzie miał okazję do kolejnych uniesień. Królowa sportu bardzo upodobała sobie lekkoatletów w biało-czerwonych koszulkach. Na koncie Polaków znalazło się 12 medali, w tym aż siedem złotych! Brylowali kulomioci, młociarze i biegacze. Za nami wiele wzruszeń i zaciskania kciuków, ale na tym emocje w tym okresie się nie kończą.

Ale nie samą lekkoatletyką żyje sportowy świat. Zaczęły się rozgrywki ligowe, które po nieudanym Mundialu w wykonaniu podopiecznych trenera Adama Nawałki, są remedium na wiele złamanych kibicowskich serc.

Te wszystkie sportowe zmagania można śledzić w specjalnie przygotowanych Sport Zonach w hotelach Campanile w całej Polsce. Z rozmysłem i starannością przygotowane menu zadowoli każdego głodnego emocji kibica. Sportowy wystrój stref, przyjazna obsługa, szeroki wybór napojów od jakiegoś czasu stały się wyróżnikiem hoteli Campanile. Sport Zony to gwarancja świetnie spędzonego czasu w atmosferze sportowego święta.

- Cieszymy się, że nasze sportowe strefy znalazły uznanie w oczach klientów. Już podczas piłkarskich mistrzostw świata gromadziły spore grono kibiców i wciąż serdecznie zapraszamy do ich odwiedzania – powiedziała Agnieszka Adamczuk, Zastepca Dyrektora Warszawskiego kompleksu hoteli - W sporcie cały czas coś się dzieje, zatem i nasze Sport Zony kuszą ciekawymi ofertami. Startowali lekkoatleci, ruszają największe piłkarskie ligi, a my z niecierpliwością czekamy na mistrzostwa świata siatkarzy, którzy bronią tytułu sprzed 4 lat – dodaje jedna z zarządzających hotelami Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe znajdujących się przy ul. Towarowej 2.

Siatkarski Mundial we wrześniu w Sport Zonach w hotelach Campanile będzie można śledzić wspólnie z mistrzem świata i mistrzem Europy Krzysztofem Ignaczakiem oraz zaproszonymi przez niego wyjątkowymi gośćmi.

- Zaczynamy już pierwszym meczem naszych siatkarzy z Kubą w Campanile w Bydgoszczy. Sam jestem ciekawy formy biało-czerwonych, którzy przypomnę wygrali niedawny mocno obsadzony Memoriał Huberta Jerzego Wagnera - mówi Krzysztof Ignaczak. - Wiem, że oni, podobnie jak wszyscy kibice już nie mogą się doczekać pierwszego gwizdka na tych mistrzostwach. Trzymamy kciuki za naszych. Koniecznie bądźcie z nami w Sport Zonach - dodaje mistrz „Igła”.

Terminarz eventów w Sport Zonach Campanile:

Bydgoszcz 12.09. - 19:30 mecz Polska - Kuba

Kraków 17.09. - 19:30 mecz Polska - Iran

Łódź 18.09. - 19:30 mecz Polska - Bułgaria

II runda: 

Warszawa - 22.09.

Wrocław Centrum – 23.09. 

 

Wejście do Sport Zone jest bezpłatne.

Jakub Żurawski